Category: Table Tennis

(09-07-2020) Volodymyr Maksiuta vs Yevhen Pysmennyi starts at: 11:15 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Vlastimil Pecka vs Jakub Vrabec starts at: 01:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Vladyslav Ratushniak vs Roman Derypaska starts at: 11:35 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Vladimir Shirokov vs Vladimir Petrov starts at: 05:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Vladimir Shirokov vs Danila Andreev starts at: 07:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Vladimir Petrov vs Georgiy Vahnin starts at: 07:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Vladimir Petrov vs Danila Andreev starts at: 06:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Vladimir Nemashkalo vs Vadim Putilovsky starts at: 11:00 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Viktor Ivanov vs Sergey Nikulin starts at: 05:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Viktor Ivanov vs Bogdan Grebenyuk starts at: 07:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Viktor Didukh vs Vasiliy Kushnyr starts at: 12:40 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Vadym Nechyporuk vs Andrii Kotik starts at: 12:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Vaclav Hruska vs Martin Jahoda starts at: 07:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Vaclav Hruska vs Josef Silhan starts at: 09:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Vaclav Hruska vs Jan Kanera starts at: 08:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Tatyana Yaroshenko vs Valeriia Ivakhiv starts at: 11:40 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Stanislav Bychkov vs Dmitry Lavrinenko starts at: 11:30 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Serhii Sokolov vs Dmytro Shukin starts at: 11:55 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Serhii Skachenko vs Vitalii Vovk starts at: 12:15 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Serhii Kinash vs Maksym Kolos starts at: 02:05 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Sergey Skotnikov vs Dmitry Kolesnikov starts at: 03:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Sergey Skotnikov vs Alexey Yanshaev starts at: 02:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Sergey Nikulin vs Bogdan Grebenyuk starts at: 06:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Sergey Nikulin vs Aleksandr Volkov starts at: 07:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Sergei Homutov vs Igor Poletaev starts at: 03:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Sergei Homutov vs Artem Arutiunyan starts at: 02:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Radek Danicek vs Vlastimil Pecka starts at: 11:30 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Radek Danicek vs Jakub Vrabec starts at: 12:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Olexander Oleskevych vs Valentyn Yunchyk starts at: 11:25 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Oleksandr Semenets vs Serhii Kinash starts at: 11:45 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Oleg Nikiforov vs Sergei Homutov starts at: 01:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Oleg Nikiforov vs Artem Arutiunyan starts at: 03:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Nikolay Zhurba vs Alexey Afanasyev starts at: 05:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Nikita Sukharnikov vs Ivan Pandur starts at: 01:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Nikita Sukharnikov vs Andrey Menshikov starts at: 03:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Nathan Pellissier vs Evgueni Chtchetinine starts at: 11:30 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Mykyta Trofimov vs Mikhail Zholubak starts at: 11:05 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Miroslav Horejsi vs Florian Bluhm starts at: 01:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Maksym Kolos vs Anatolii Chaplianka starts at: 12:20 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Lukas Lev vs Jan Zajicek starts at: 05:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Lukas Lev vs Jakub Merta starts at: 04:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Lukas Lev vs Adam Zikmund starts at: 03:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Liliya Andrieieva vs Margarita Saltanovskaya starts at: 11:10 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Kyrylo Yehorov vs Anatolii Chaplianka starts at: 01:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Kostiantyn Klymenko vs Anatolii Tanchuk starts at: 11:20 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Kirill Abramov vs Aleksandr Frolov starts at: 11:00 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Josef Silhan vs Martin Jahoda starts at: 08:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Josef Silhan vs Jan Kanera starts at: 07:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Jiri Pozarsky vs Vlastimil Pecka starts at: 12:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Jiri Pozarsky vs Radek Danicek starts at: 01:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Jan Zajicek vs Jakub Merta starts at: 03:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Jan Zajicek vs Adam Zikmund starts at: 04:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Jan Kanera vs Martin Jahoda starts at: 09:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Jakub Merta vs Adam Zikmund starts at: 05:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Ivan Pandur vs Ilya Novikov starts at: 03:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Ivan Pandur vs Andrey Menshikov starts at: 02:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Ilya Novikov vs Nikita Sukharnikov starts at: 02:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Igor Smirnov vs Andrey Pravednov starts at: 11:00 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Igor Poletaev vs Oleg Nikiforov starts at: 02:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Igor Akimov vs Serhii Solomko starts at: 11:50 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Georgiy Vahnin vs Vladimir Shirokov starts at: 06:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Elia Schmid vs Miroslav Horejsi starts at: 12:10 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Dmytro Yaremchuk vs Viktor Didukh starts at: 01:15 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Dmytro Yaremchuk vs Vasiliy Kushnyr starts at: 11:30 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Dmytro Yaremchuk vs Nazarii Danyliuk starts at: 12:05 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Dmytro Alekseenko vs Anatolii Yakovenko starts at: 11:40 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Dmitry Petrochenko vs Timofey Yusipov starts at: 11:30 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Dmitry Kolesnikov vs Alexander Gribkov starts at: 02:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Denis Vakulenko vs Vitalii Vovk starts at: 01:25 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Denis Sayanov vs Nikolay Zhurba starts at: 07:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Denis Sayanov vs Alexander Serebrennikov starts at: 05:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Demik Ying vs Dmitry Merzlikin starts at: 11:30 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Danila Andreev vs Georgiy Vahnin starts at: 05:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Christopher Ligocki vs Valerij Rakov starts at: 12:50 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Bogdan Grebenyuk vs Aleksandr Volkov starts at: 05:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Artem Vakulin vs Dmytro Alekseenko starts at: 12:50 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Artem Vakulin vs Denis Vakulenko starts at: 11:05 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Andrii Selin vs Oleksandr Semenets starts at: 12:55 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Andrii Selin vs Kyrylo Yehorov starts at: 11:10 AM (GMT+0100)
(09-07-2020) Andrey Menshikov vs Ilya Novikov starts at: 01:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Anatolii Yakovenko vs Serhii Skachenko starts at: 02:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Alexey Yanshaev vs Dmitry Kolesnikov starts at: 01:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Alexey Afanasyev vs Denis Sayanov starts at: 06:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Alexander Serebrennikov vs Nikolay Zhurba starts at: 06:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Alexander Serebrennikov vs Alexey Afanasyev starts at: 07:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Alexander Gribkov vs Sergey Skotnikov starts at: 01:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Alexander Gribkov vs Alexey Yanshaev starts at: 03:00 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Aleksandr Volkov vs Viktor Ivanov starts at: 06:30 PM (GMT+0100)
(09-07-2020) Aleksandr Paniotov vs Andrii Romanenko starts at: 11:25 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Zdenek Bilek vs Pavel Gireth starts at: 09:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Zdenek Bilek vs Marek Fabini starts at: 08:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Zdenek Bilek vs Jan Mecl Jr. starts at: 07:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Yurii Merkushin vs Dmitry Kolesnikov starts at: 01:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Yevhen Muliukin vs Maksym Mrykh starts at: 11:45 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Yevhen Ivanov vs Vitalii Kobets starts at: 07:25 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Yevhen Ivanov vs Sergey Marchenko starts at: 06:25 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Yevhen Ivanov vs Oleh Obrazkov starts at: 04:55 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Yevhen Ivanov vs Dmytro Kim starts at: 02:55 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Volodymyr Bilobrov vs Yevhen Muliukin starts at: 01:15 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vladyslav Mishchenko vs Viktor Yevtodii starts at: 04:15 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vladyslav Mishchenko vs Vadym Ishchuk starts at: 02:15 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vladyslav Mishchenko vs Oleksii Zaiets starts at: 05:45 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vladyslav Mishchenko vs Ivan Efimenko starts at: 06:45 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vladyslav Klym vs Viktor Ivanov starts at: 10:20 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vladyslav Klym vs Roman Zholubak starts at: 04:50 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vladyslav Klym vs Mykola Halynskyi starts at: 07:20 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vladimir Shirokov vs Oleg Suharkov starts at: 02:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vladimir Shirokov vs Danila Andreev starts at: 03:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vladimir Petrov vs Vladimir Shirokov starts at: 01:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vladimir Petrov vs Oleg Suharkov starts at: 03:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vladimir Nemashkalo vs Vadim Putilovsky starts at: 05:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vitalii Vovk vs Denis Vakulenko starts at: 11:40 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vitalii Kobets vs Sergey Marchenko starts at: 04:25 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vitalii Kobets vs Dmytro Kim starts at: 09:25 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vitalii Bazilevskii vs Alexander Gribkov starts at: 11:00 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Viktor Yevtodii vs Vadym Ishchuk starts at: 05:15 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Viktor Yevtodii vs Oleksii Zaiets starts at: 08:15 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Viktor Yevtodii vs Ivan Efimenko starts at: 02:45 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vasyl Kondratenko vs Viktor Bereza starts at: 12:20 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vasiliy Kushnyr vs Dmytro Yaremchuk starts at: 11:30 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Valeriya Stepanovska vs Iryna Motsyk starts at: 05:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Valeriya Stepanovska vs Hanna Farladanska starts at: 04:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Valeriya Stepanovska vs Anastasiia Yefimova starts at: 06:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Valeriya Stepanovska vs Alina Novosad starts at: 02:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Valerij Rakov vs Florian Bluhm starts at: 12:10 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vadym Paukov vs Artem Nesterenko starts at: 02:15 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vadym Ishchuk vs Oleksii Zaiets starts at: 07:15 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Vadim Putilovsky vs Denis Molodtsov starts at: 06:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Tomas Hlavsa vs Radek Danicek starts at: 12:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Tomas Hlavsa vs Jan Vrabec starts at: 11:00 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Tomas Hlavsa vs Jan Svoboda starts at: 01:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Timofey Yusipov vs Andrey Pravednov starts at: 05:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Tatyana Yaroshenko vs Margarita Saltanovskaya starts at: 07:10 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Stanislav Bychkov vs Vladimir Nemashkalo starts at: 06:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Stanislav Bychkov vs Vadim Putilovsky starts at: 07:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Serhii Zemiantsev vs Kostiantyn Kirsanov starts at: 02:35 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Serhii Zemiantsev vs Andrii Fedorchenko starts at: 08:05 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Serhii Kinash vs Anatolii Chaplianka starts at: 11:45 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Serhii Hilitukha vs Anton Shipilov starts at: 12:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Sergey Kuzmin vs Nikita Sukharnikov starts at: 11:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Sergey Kuzmin vs Ilya Novikov starts at: 11:00 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Sergei Homutov vs Oleg Nikiforov starts at: 06:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Sergei Homutov vs Artem Arutiunyan starts at: 07:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Roman Zholubak vs Viktor Ivanov starts at: 05:50 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Roman Zholubak vs Mykola Halynskyi starts at: 10:50 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Roman Pomin vs Bogdan Havryliuk starts at: 11:50 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Roman Malynka vs Serhii Zemiantsev starts at: 04:05 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Roman Malynka vs Kostiantyn Kirsanov starts at: 06:35 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Roman Malynka vs Anton Yolkin starts at: 02:05 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Roman Malynka vs Andrii Fedorchenko starts at: 05:35 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Roman Hnoievoi vs Igor Trydukh starts at: 11:05 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Radek Danicek vs Jan Vrabec starts at: 01:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Petr Dvorak vs Petr Macela starts at: 10:30 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Pavel Gireth vs Marek Fabini starts at: 07:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Pavel Gireth vs Jan Mecl Jr. starts at: 08:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Oleksandr Semenets vs Maksym Kolos starts at: 01:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Oleksandr Goncharuk vs Stefan Yakimenko starts at: 12:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Oleksandr Dukhovenko vs Oleksandr Kovalchuk starts at: 11:25 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Oleksandr Dukhovenko vs Daniil Havrysh starts at: 12:25 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Oleh Obrazkov vs Vitalii Kobets starts at: 03:25 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Oleh Obrazkov vs Sergey Marchenko starts at: 08:55 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Oleh Obrazkov vs Dmytro Kim starts at: 05:55 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Oleg Suharkov vs Danila Andreev starts at: 01:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Oleg Nikiforov vs Artem Arutiunyan starts at: 05:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Nikolay Zhurba vs Denis Sayanov starts at: 02:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Nikolay Zhurba vs Alexey Afanasyev starts at: 03:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Nikita Sukharnikov vs Andrey Menshikov starts at: 11:30 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Nazarii Danyliuk vs Nazarii Kovalchuk starts at: 12:05 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Nathan Pellissier vs Florian Bluhm starts at: 01:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Nataliia Ostrovska vs Tatyana Yaroshenko starts at: 02:10 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Nataliia Ostrovska vs Margarita Saltanovskaya starts at: 05:40 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Nataliia Ostrovska vs Diana Yevtodii starts at: 04:10 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Mykola Halynskyi vs Viktor Ivanov starts at: 09:20 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Mikhail Zholubak vs Serhii Zemiantsev starts at: 06:05 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Mikhail Zholubak vs Roman Malynka starts at: 07:35 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Mikhail Zholubak vs Kostiantyn Kirsanov starts at: 04:35 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Mikhail Zholubak vs Anton Yolkin starts at: 03:05 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Mikhail Zholubak vs Andrii Fedorchenko starts at: 01:35 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Mihail Sokur vs Vadym Paukov starts at: 03:25 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Marek Fabini vs Jan Mecl Jr. starts at: 09:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Liliya Andrieieva vs Tatyana Yaroshenko starts at: 03:10 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Liliya Andrieieva vs Nataliia Ostrovska starts at: 07:40 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Liliya Andrieieva vs Margarita Saltanovskaya starts at: 01:40 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Liliya Andrieieva vs Diana Yevtodii starts at: 06:10 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Leonid Boiko vs Vladyslav Klym starts at: 06:20 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Leonid Boiko vs Viktor Ivanov starts at: 07:50 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Leonid Boiko vs Roman Zholubak starts at: 08:50 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Leonid Boiko vs Mykola Halynskyi starts at: 04:20 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Kyrylo Yehorov vs Serhii Kinash starts at: 12:55 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Kyrylo Yehorov vs Oleksandr Semenets starts at: 11:10 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Kostiantyn Kirsanov vs Anton Yolkin starts at: 08:35 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Kostiantyn Kirsanov vs Andrii Fedorchenko starts at: 03:35 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Jan Svoboda vs Radek Danicek starts at: 11:30 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Jan Svoboda vs Jan Vrabec starts at: 12:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Ivan Efimenko vs Vadym Ishchuk starts at: 08:45 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Ivan Efimenko vs Oleksii Zaiets starts at: 03:45 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Ihor Starodubskyi vs Yevhen Ivanov starts at: 08:25 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Ihor Starodubskyi vs Vitalii Kobets starts at: 05:25 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Ihor Starodubskyi vs Sergey Marchenko starts at: 02:25 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Ihor Starodubskyi vs Oleh Obrazkov starts at: 06:55 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Ihor Starodubskyi vs Dmytro Kim starts at: 03:55 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Ihor Rubanka vs Maksym Mrykh starts at: 12:45 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Ihor Hudushyn vs Marat Yakubov starts at: 12:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Igor Smirnov vs Timofey Yusipov starts at: 07:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Igor Smirnov vs Dmitry Petrochenko starts at: 05:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Hanna Farladanska vs Iryna Motsyk starts at: 08:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Hanna Farladanska vs Anastasiia Yefimova starts at: 02:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Hanna Farladanska vs Alina Novosad starts at: 05:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Evgueni Chtchetinine vs Elia Schmid starts at: 11:30 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Evgeniy Ilyukhin vs Nikolay Zhurba starts at: 01:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Evgeniy Ilyukhin vs Denis Sayanov starts at: 03:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Egor Kovpak vs Volodymyr Bilobrov starts at: 11:15 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Dmytro Prokopenko vs Roman Pomin starts at: 12:50 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Dmytro Prokopenko vs Andrii Obishchenko starts at: 11:20 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Dmytro Kim vs Sergey Marchenko starts at: 07:55 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Dmytro Khairov vs Stefan Yakimenko starts at: 11:30 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Dmytro Alekseenko vs Serhii Skachenko starts at: 01:25 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Dmitry Petrochenko vs Timofey Yusipov starts at: 06:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Dmitry Petrochenko vs Andrey Pravednov starts at: 07:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Dmitry Kolesnikov vs Aleksandr Volkov starts at: 02:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Diana Yevtodii vs Tatyana Yaroshenko starts at: 05:10 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Diana Yevtodii vs Margarita Saltanovskaya starts at: 08:10 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Denis Vakulenko vs Artem Vakulin starts at: 02:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Denis Sayanov vs Alexey Afanasyev starts at: 01:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Denis Molodtsov vs Vladimir Nemashkalo starts at: 07:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Denis Molodtsov vs Stanislav Bychkov starts at: 05:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Danila Andreev vs Vladimir Petrov starts at: 02:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Christopher Ligocki vs Mathieu De Saintilan starts at: 12:50 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Bogdan Panchenko vs Vladyslav Mishchenko starts at: 07:45 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Bogdan Panchenko vs Viktor Yevtodii starts at: 06:15 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Bogdan Panchenko vs Vadym Ishchuk starts at: 03:15 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Bogdan Panchenko vs Oleksii Zaiets starts at: 01:45 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Bogdan Panchenko vs Ivan Efimenko starts at: 04:45 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Bogdan Havryliuk vs Vasyl Kondratenko starts at: 01:50 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Bogdan Grebenyuk vs Yurii Merkushin starts at: 02:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Bogdan Grebenyuk vs Dmitry Kolesnikov starts at: 03:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Artem Vakulin vs Serhii Skachenko starts at: 12:15 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Artem Vadanuk vs Stanislav Stelmashchuk starts at: 11:25 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Artem Chepurnyi vs Vladyslav Klym starts at: 08:20 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Artem Chepurnyi vs Viktor Ivanov starts at: 03:50 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Artem Chepurnyi vs Roman Zholubak starts at: 06:50 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Artem Chepurnyi vs Mykola Halynskyi starts at: 05:20 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Artem Chepurnyi vs Leonid Boiko starts at: 09:50 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Artem Arutiunyan vs Anatoly Trushkin starts at: 06:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Anton Yolkin vs Andrii Fedorchenko starts at: 07:05 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Andrii Troian vs Dmytro Khairov starts at: 01:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Andrii Skliarenko vs Egor Kovpak starts at: 12:15 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Andrii Selin vs Maksym Kolos starts at: 12:20 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Andrii Romanenko vs Roman Hnoievoi starts at: 12:05 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Andrii Obishchenko vs Viktor Bereza starts at: 01:20 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Andrii Matiushenko vs Oleksandr Kovalchuk starts at: 11:55 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Andrey Pravednov vs Igor Smirnov starts at: 06:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Anatoly Trushkin vs Sergei Homutov starts at: 05:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Anatoly Trushkin vs Oleg Nikiforov starts at: 07:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Anatolii Yakovenko vs Vitalii Vovk starts at: 12:50 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Anatolii Yakovenko vs Dmytro Alekseenko starts at: 11:05 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Anatolii Chaplianka vs Andrii Selin starts at: 02:05 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Anastasiia Yefimova vs Iryna Motsyk starts at: 03:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Anastasiia Yefimova vs Alina Novosad starts at: 08:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Anastasiia Mydvetska vs Valeriya Stepanovska starts at: 07:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Anastasiia Mydvetska vs Iryna Motsyk starts at: 01:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Anastasiia Mydvetska vs Hanna Farladanska starts at: 06:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Anastasiia Mydvetska vs Anastasiia Yefimova starts at: 04:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Anastasiia Mydvetska vs Alina Novosad starts at: 03:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Alina Novosad vs Iryna Motsyk starts at: 07:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Alexey Yanshaev vs Sergey Skotnikov starts at: 11:30 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Alexey Afanasyev vs Evgeniy Ilyukhin starts at: 02:30 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Alexander Frolov vs Igor Elistratov starts at: 11:30 AM (GMT+0100)
(08-07-2020) Aleksandr Volkov vs Yurii Merkushin starts at: 03:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Aleksandr Volkov vs Bogdan Grebenyuk starts at: 01:00 PM (GMT+0100)
(08-07-2020) Aleksandr Paniotov vs Dmytro Shukin starts at: 12:35 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Yevheniia Chilikina vs Olha Panchyshyn starts at: 02:10 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Yevheniia Chilikina vs Maryna Slashchova starts at: 04:10 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Yevhen Khurtak vs Serhii Paksiutov starts at: 12:25 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Volodymyr Tymchenko vs Serhii Perepelytsia starts at: 11:25 AM (GMT+0100)
(07-07-2020) Volodymyr Tymchenko vs Oleksandr Melashenko starts at: 12:55 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Volodymyr Melnykov vs Oleksandr Leonenko starts at: 05:50 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Vladimir Shirokov vs Oleg Suharkov starts at: 07:30 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Vladimir Shirokov vs Georgiy Vahnin starts at: 06:00 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Vladimir Petrov vs Vladimir Shirokov starts at: 05:00 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Vladimir Petrov vs Georgiy Vahnin starts at: 07:00 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Vladimir Nemashkalo vs Ivan Pandur starts at: 06:30 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Vitalii Vasko vs Anatolii Zapletniuk starts at: 01:20 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Vitalii Sydorenko vs Yevhen Khurtak starts at: 01:55 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Vitalii Mukhin vs Serhii Semenets starts at: 02:00 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Vitalii Mukhin vs Serhii Dovzhenko starts at: 04:00 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Vitalii Mukhin vs Oleh Ponomarenko starts at: 05:30 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Vitalii Mukhin vs Kostiantyn Yahnitynskyi starts at: 06:30 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Vitalii Bazilevskii vs Sergey Skotnikov starts at: 05:00 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Vitalii Bazilevskii vs Alexander Gribkov starts at: 07:00 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Viktor Bereza vs Dmytro Prokopenko starts at: 07:15 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Viacheslav Polishchuk vs Oleksandr Leonenko starts at: 09:20 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Vasil Smyk vs Volodymyr Melnykov starts at: 04:50 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Vasil Smyk vs Viacheslav Polishchuk starts at: 07:20 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Valery Kolesnikov vs Igor Akimov starts at: 11:15 AM (GMT+0100)
(07-07-2020) Valery Ivanov vs Igor Smirnov starts at: 02:30 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Tomas Konecny vs Filip Zeljko starts at: 11:45 AM (GMT+0100)
(07-07-2020) Timofey Yusipov vs Valery Ivanov starts at: 01:30 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Tamara Kravchuk vs Yevheniia Chilikina starts at: 05:10 PM (GMT+0100)
(07-07-2020) Tamara Kravchuk vs Olha Panchyshyn starts at: 03:40 PM (GMT+0100)